Konak Spotçu İkinci El Alım Satım

Ana sayfa » Konak Spotçu İkinci El Alım Satım

Konak Spotçu – İkinci El Eşya Alan Yerler

İzmir Konak spot ; İkinci el eşya alım satım hizmetleri veren firmamız Konak spotçu , sizlerin yeniden değerlendirmek istediği beyaz eşya, tv, klima ve mobilyalarınızı gerçek değerleri üzerinden , yerinizden peşin olarak ödeme yaparak sizden aynıgün içinde satın almaktadır. Konak ikinci el eşya alanlar olarak tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

Konak Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

spot eşya izmir Konak spotçu

Konak Spot Eşya Alanlar

İzmir Konak ve ilçelerinde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Konak spotçu olarak , spot ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Konak Komple Ev Eşyası Alan Yerler

Bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan meblağ üzerinden size hemen nakit olarak ödeme yapıyoruz

Konak Spotçu ile Ücretsiz Nakliye Avantajı

Firmamızda satın aldığınızı spot eşyalar için ve bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, nakliye işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta olup ücretsizdir. Konak Spotçu olarak personellerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmesi konusunda maksimum özeni göztermekteyiz


2. El Eşya Alanlar Konak İzmir


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Konakta İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Konak spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima alan yerler izmir , ikinci el mobilya alan yerler ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el eşya İzmir olarak çamaşır makinesi , izmir ikinci el buzdolabı alanlar klima , 2. el bulaşık makinesi spot tv satan yerler, TV , yatak odası takımı , spot genç odası ikinci el çekyat , koltuk takımları, ikinci el masa ,yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.


Eski Eşyalarınızı Evinizden Gelip Satın Alıyoruz

İzmir Konak Spot Eşya Mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz