İkinci El TV

Ana sayfa » İkinci El TV

İkinci El Tv İzmir

Spot eşya alım satım ve ikinci el tv İzmir, firmamız ucuz spot tv izmir zengin marka ve model seçenekleri ile kaliteyi ve uygun fiyatları birarada sunmaktadır. Ayrıca ikinci el tv alanlar İzmir olarak ; değerlendirmek istediğiniz ev eşyalarınızı yerinizden aynı gün içinde satın almaktayız

İkinci El Spot TV , LED TV , LCD TV ve Smart Televizyonlarınızı peşin olarak yerinizden satın alıyoruz…

0544 349 19 12


2. El LCD Tv İzmir

2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma  televizyonlarınızı markası , modeli, yaşı  ve ürünün eskime payı gözönüne alınarak uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde fiyatlandırması yapılmaktadır. Size aynı gün içinde hemen teklif sunulmaktadır. ikinci el tv İzmir teklif almak için bize telefon ederek ulaşabilir veya whatsapp uygulaması üzerinden bize satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz.İzmir ikinci el tv alanlar

Spot Tv Satan Yerler

İzmir spot tv konusunda alım satım hizmeti sunan firmamız satmak ya da değerlendirmek istediğiniz tv takımılarınızı fiyat değerlemesi yaptıktan sonra yerinizden , peşin olarak satın almaktadır. İzmir spotçu olarak hizmet anlayışı ve fiyatlandırma bakımından size en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.


İzmir İkinci El Tv Fiyatları

İzmir spot tv fiyatları konusunda en uygun ve ucuz seçenekleri size sağlamaktayız . ikinci el led tv satanlar  içinde size özel ödeme koşullarınıza uygun alışveriş imkanı sunan firmamız, sizlere en kaliteli ürünleri makul ücretlere temin ederek tüm tv, beyaz eşya, tv ve televizyon gibi ev eşyalarınız için size alternatif çözümer sağlamaktadır. Spot Tv Fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

İkinci El Tv Alanlar İzmir

İkinci el tv alanlar İzmir olarak güzel şehrimizin her ilçe ve semtinden değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Almak yada satmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için bizi aramakta tereddüt etmeyiniz. Size bir telefon ya da bir mesaj kadar yakınız. Size en yakın spotçu olmak için 7 /24 hizmet vermekteyiz.

Spot LED Tv Fiyatları İzmir

Spot ev eşyaları ve spot tv ticareti yapan firmamız , yılların bize verdiği deneyim ile ikinci el buzdolabı alanlar izmir ve ikinci el dondurucu ve diğer tip tvlarınızı tek tek yada komple olarak alabilir yada satabilirsiniz. 2.el tv fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


  • ikinci el tv
  • izmir tv ikinci el
  • Spot tv fiyatları izmir
  • sahibinden Led tv
  • spot led tv satanlar
  • Spot tv satan yerler
  • 2.el tv alanlar
  • spot tv alanlar


İzmir spot tv fiyatları

2.El Tv İzmir

2.el tv fiyatları ya da 2.el tv İzmir olarak eşyanızın kalitesi , modeli ve kullanım durumuna göre farklılıklar gösterir. Firmamıza telefon ederek ya da mağazamıza gelerek güncel spot led tv fiyatları ve tv modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
spot klima satanlar İzmir için ilgili sayfamıza gözatabilirsiniz . İzmirin her bölgesine ve semtine aynı gün içinde ücretsiz ekspertiz , fiyat tespiti ve nakliye ile hizmet vermekteyiz.

0544 349 19 12

Başka Neler Alıyoruz ve Satıyoruz ?

Spot eşya alım satın alanında hizmet veren firmamızın ürünleri hakkında detaylı bilgi için sitemizin menüsü üzerinden aradığınız , almak yada satmak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

İzmirin köklü Spot eşya mağazalarından biri olan İkiçeşmelik Spotçu olarak Satışını yaptığımız ürünler kısaca; Ev Tvları , Beyaz Eşya, Ev Elektroniği, LED TV , LCD TV ve Smart TV gibi televizyonlar, Tv,Set üstü Ocak Ankastre Setler, İnox ürünler , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, salon takımları , yatak takımları, genç odaları, genç odaları, köşe koltuklar ve muhtelif oturma gruplarıve ofis ve işyeri tvları olarak özetlenebilir.


İkinci El Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Gelişen iletişim olanakları sayesinde spot eşya ya da tv almak isteyenler doğal olarak sahibinden, letgo ya da benzeri ilan sitelerden veya uygulamalardan ilanlara bakarak karar vermeye çalışırlar. sahibinden tv yada tv letgo diye arama yaparak bu sitelere ulaşanlara bir kaç önemli tavsiye vermek isteriz.

Sahibinden Tv Alırken …

Bu ilanlar yanıltıcı olabilmektedir. Elbette bu sitelerde dürüst satıcılar mevcuttur fakat deneyimsiz yada kötü niyetli satıcılar satmak istedikleri kullanılmış eşyalar hakkında bilerek ya da bilmeyerek yanlış veya yanıltıcı bilgiler verebilmektedir.

Ürünün boyutları, modeli yada markası konusunda sizi yanıltabilen resim ve bilgiler paylaşılabilinir. Genel olarak en sık yapılan hata ürünün resmine bakarak karar vermektir. Çoğu satıcı ürünün en güzel göründüğü fotoğrafı koyarlar. Bu fotoğraflara bakarak alacağınız 2. el eşyanın her köşesinin sağlam olduğunu düşünmek mümkün değildir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye

Örneğin bir araba alırken bir ustayla gider alacağınız aracın içine dışına , altına ve üstüne baktırısınız. Aynı özeni deneyimli ekibimiz ürünleri alırken detaylı olarak yerinde incelerler. Bizden satın alacağınız tüm ürünler sağlam ve estetik olarak mükemmel durumdadır.

İkinci El TV Alırken Bize Güvenebilirsiniz

Bir başka sorun ise alacağınız ürünün nakliyesidir. Çoğu alıcı sahibinden kotuk takımı alırken nakliyesinin kaç lira tutacağını, hangi nakliye aracını kullanması gerektiğini ve hatta ürünü araca kimin yükleyip tekrar evine taşıyacağını hesaplamaz. Firmamızdan satın alacağınız her ürünün nakliyesi tarafımıza ait olup ücretsizdir.

Bir ürün almadan önce ya da satmadan önce bizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız ürünleri showroomlarımız da gönlünüzce inceleyebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. İzmirin her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz.

İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz