İkinci El Mobilya

Ana sayfa » İkinci El Mobilya

İkinci El Mobilya İzmir

Spot eşya alım satım ve ikinci el mobilya İzmir, firmamız ucuz ikinci el mobilya fiyatları ve binbir çeşit model seçenekleri ile kaliteyi ve uygun fiyatları birarada sunmaktadır. Ayrıca ikinci el mobilya takımı alanlar İzmir olarak ; değerlendirmek istediğiniz ev eşyalarınızı yerinizden aynı gün içinde satın almaktayız

Yatak odası takımı , Salon takımı ve Yemek Odası takımılarınızı peşin olarak yerinizden satın alıyoruz…

0544 349 19 12


İzmir 2. El Mobilya Takımı Alanlar

İzmir 2. el mobilya takımı alanlar olarak , salon mobilyası , koltuk takımları, yatak odası takımları ve çocuk odası takımları, baza, çekyat, bebek odası ve genç odası takımılarınız modeli, yaşı , malzemenin kalitesine ve ürünün eskime payı gözönüne alınarak uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde fiyatlandırması yapılmaktadır. Size aynı gün içinde hemen teklif sunulmaktadır. Teklif almak için bize telefon ederek ulaşabilir veya whatsapp uygulaması üzerinden bize satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz.ikinci el mobilya izmir

Spot Mobilya Takımı İzmir

İzmir spot mobilya takımı takımı ve spot mobilya konusunda alım satım hizmeti sunan firmamız satmak ya da değerlendirmek istediğiniz mobilya takımılarınızı fiyat değerlemesi yaptıktan sonra yerinizden , peşin olarak satın almaktadır. İzmir spotçu olarak hizmet anlayışı ve fiyatlandırma bakımından size en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.


İzmir İkinci El Mobilya Fiyatları

İzmir ikinci el mobilya fiyatları konusunda en uygun ve ucuz seçenekleri size sağlamaktayız . Ödeme koşullarınıza uygun alışveriş imkanı sunan firmamız sizlere en kaliteli ürünleri makul ücretlere temin ederek tüm mobilya, beyza eşya, klima ve televizyon gibi ev eşyalarınız için size alternatif çözümer sağlamaktadır. Spot Mobilya Takımı fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

İkinci El Mobilya Alanlar İzmir

İkinci el mobilya alanlar İzmir olarak güzel şehrimizin her ilçe ve semtinden değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Almak yada satmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için bizi aramakta tereddüt etmeyiniz. Size bir telefon ya da bir mesaj kadar yakınız. Size en yakın spotçu olmak için 7 /24 hizmet vermekteyiz.

2. El Mobilya Takımı Fiyatları İzmir

Spot ev eşyaları ve spot mobilya ticareti yapan firmamız , yılların bize verdiği deneyim ile 2. el mobilya takımı ve ikinci el salon takımı ve diğer mobilyalarınızı tek tek yada komple olarak alabilir yada satabilirsiniz. Spot mobilya fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


  • ikinci el mobilya takımı
  • spot mobilya izmir
  • izmir ikinci el  mobilya takımı
  •  mobilya takımı fiyatları izmir
  • sahibinden mobilya
  • spot mobilya satanlar
  • ucuz mobilya takımı
  • 2.el mobilya takımı alanlar
  • ikinci el mobilya takımı alanlar


ikinci el mobilya izmir

Spot Mobilya Fiyatları

Spot mobilya takımı fiyatları ya da 2.el mobilya İzmir olarak eşyanızın kalitesi , modeli ve kullanım durumuna göre farklılıklar gösterir. Firmamıza telefon ederek ya da mağazamıza gelerek güncel spot mobilya fiyatları ve mobilya modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
ikinci el yatak odası takımı izmir için ilgili sayfamıza gözatabilirsiniz . İzmirin her bölgesine ve semtine aynı gün içinde ücretsiz ekspertiz , fiyat tespiti ve nakliye ile hizmet vermekteyiz.

0544 349 19 12

Başka Neler Alıyoruz ve Satıyoruz ?

Spot eşya alım satın alanında hizmet veren firmamızın ürünleri hakkında detaylı bilgi için sitemizin menüsü üzerinden aradığınız , almak yada satmak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

İzmirin köklü Spot eşya mağazalarından biri olan Buca Spotçu olarak Satışını yaptığımız ürünler kısaca; Ev Mobilyaları , Beyaz Eşya, Ev Elektroniği, LED TV , LCD TV ve Smart TV gibi televizyonlar, Fırın, Set üstü Ocak Ankastre Setler, İnox ürünler , mini buzdolabı, geniş hacimli buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, salon takımları , yatak takımları, genç odaları, genç odaları, köşe koltuklar ve muhtelif oturma gruplarıve ofis ve işyeri mobilyaları olarak özetlenebilir.


İkinci El Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Gelişen iletişim olanakları sayesinde spot eşya ya da mobilya takımı almak isteyenler doğal olarak sahibinden, letgo ya da benzeri ilan sitelerden veya uygulamalardan ilanlara bakarak karar vermeye çalışırlar. sahibinden mobilya takımı yada mobilya letgo diye arama yaparak bu sitelere ulaşanlara bir kaç önemli tavsiye vermek isteriz.

Bu ilanlar yanıltıcı olabilmektedir. Elbette bu sitelerde dürüst satıcılar mevcuttur fakat deneyimsiz yada kötü niyetli satıcılar satmak istedikleri kullanılmış eşyalar hakkında bilerek ya da bilmeyerek yanlış veya yanıltıcı bilgiler verebilmektedir.

Ürünün boyutları, modeli yada markası konusunda sizi yanıltabilen resim ve bilgiler paylaşılabilinir. Genel olarak en sık yapılan hata ürünün resmine bakarak karar vermektir. Çoğu satıcı ürünün en güzel göründüğü fotoğrafı koyarlar. Bu fotoğraflara bakarak alacağınız 2. el eşyanın her köşesinin sağlam olduğunu düşünmek mümkün değildir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye

Örneğin bir araba alırken bir ustayla gider alacağınız aracın içine dışına , altına ve üstüne baktırısınız. Aynı özeni deneyimli ekibimiz ürünleri alırken detaylı olarak yerinde incelerler. Bizden satın alacağınız tüm ürünler sağlam ve estetik olarak mükemmel durumdadır.

Bir başka sorun ise alacağınız ürünün nakliyesidir. Çoğu alıcı sahibinden kotuk takımı alırken nakliyesinin kaç lira tutacağını, hangi nakliye aracını kullanması gerektiğini ve hatta ürünü araca kimin yükleyip tekrar evine taşıyacağını hesaplamaz. Firmamızdan satın alacağınız her ürünün nakliyesi tarafımıza ait olup ücretsizdir.

Bir ürün almadan önce ya da satmadan önce bizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız ürünleri showroomlarımız da gönlünüzce inceleyebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. İzmirin her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz.

İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz