İkinci El Mini Buzdolabı

Ana sayfa » İkinci El Mini Buzdolabı

İkinci El Mini Buzdolabı İzmir

Spot eşya alım satım ve ikinci el mini buzdolabı İzmir, firmamız ucuz 2.el mini buzdolabı izmir zengin marka ve model seçenekleri ile kaliteyi ve uygun fiyatları birarada sunmaktadır. Ayrıca ikinci el mini buzdolabı alanlar İzmir olarak ; değerlendirmek istediğiniz ev eşyalarınızı yerinizden aynı gün içinde satın almaktayız

 Mini Buzdolablarınızı ve Beyaz Eşyalarınızı En İyi Fiyatlara Peşin Olarak Yerinizden Satın Alıyoruz…

0544 349 19 12


2. El Mini Buzdolabı İzmir

2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz eşyalarınız markası, modeli, yaşı , ve ürünün eskime payı gözönüne alınarak uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde fiyatlandırması yapılmaktadır. Size aynı gün içinde hemen teklif sunulmaktadır. ikinci el mini buzdolabı İzmir teklif almak için bize telefon ederek ulaşabilir veya whatsapp uygulaması üzerinden bize satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz.Spot mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı İzmir

İzmir spot mini buzdolabı konusunda alım satım hizmeti sunan firmamız satmak ya da değerlendirmek istediğiniz mini buzdolabı takımılarınızı fiyat değerlemesi yaptıktan sonra yerinizden , peşin olarak satın almaktadır. İzmir spotçu olarak hizmet anlayışı ve fiyatlandırma bakımından size en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.


İzmir İkinci El Mini Buzdolabı Fiyatları

İzmir spot mini buzdolabı fiyatları konusunda en uygun ve ucuz seçenekleri size sağlamaktayız . Ödeme koşullarınıza uygun alışveriş imkanı sunan firmamız sizlere en kaliteli ürünleri makul ücretlere temin ederek tüm mini buzdolabı, beyaz eşya, mini buzdolabı ve televizyon gibi ev eşyalarınız için size alternatif çözümer sağlamaktadır. Spot Mini Buzdolabı Fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

İkinci El Mini Buzdolabı Alanlar İzmir

İkinci el mini buzdolabı alanlar İzmir olarak güzel şehrimizin her ilçe ve semtinden değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Almak yada satmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için bizi aramakta tereddüt etmeyiniz. Size bir telefon ya da bir mesaj kadar yakınız. Size en yakın spotçu olmak için 7 /24 hizmet vermekteyiz.

2. El Mini Buzdolabı Fiyatları İzmir

Spot ev eşyaları ve spot mini buzdolabı ticareti yapan firmamız , yılların bize verdiği deneyim ile ikinci el ankastre set izmir ve ikinci el buzdolabı ve diğer tip beyaz eşyalarınızı tek tek yada komple olarak alabilir yada satabilirsiniz. 2.el mini buzdolabı fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


  • ikinci el mini buzdolabı İzmir
  • izmir spot mini buzdolabı
  • mini buzdolabı fiyatları izmir
  • sahibinden mini buzdolabı
  • spot mini buzdolabı eşya satanlar
  • ucuz mini buzdolabı satan yerler
  • 2.el mini buzdolabı alan yerler
  • spot mini buzdolabı alanlar


mini buzdolabı alanlar izmir

Spot Mini Buzdolabı Fiyatları

2.el mini buzdolabı fiyatları ya da 2.el mini buzdolabı İzmir olarak eşyanızın kalitesi , modeli ve kullanım durumuna göre farklılıklar gösterir. Firmamıza telefon ederek ya da mağazamıza gelerek güncel spot mini buzdolabı fiyatları ve mini buzdolabı modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
İzmir spot için ilgili sayfamıza gözatabilirsiniz . İzmirin her bölgesine ve semtine aynı gün içinde ücretsiz ekspertiz , fiyat tespiti ve nakliye ile hizmet vermekteyiz.

0544 349 19 12

Başka Neler Alıyoruz ve Satıyoruz ?

Spot eşya alım satın alanında hizmet veren firmamızın ürünleri hakkında detaylı bilgi için sitemizin menüsü üzerinden aradığınız , almak yada satmak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

İzmirin köklü Spot eşya mağazalarından biri olan Bahçelievler Spotçu olarak Satışını yaptığımız ürünler kısaca; Ev Mini Buzdolabıları , Beyaz Eşya, Ev Elektroniği, LED Mini Buzdolabı , LCD Mini Buzdolabı ve Smart Mini Buzdolabı gibi televizyonlar, Mini Buzdolabı,Set üstü Ocak Mini Buzdolabıler, İnox ürünler , mini buzdolabı, mini buzdolabı, salon takımları , yatak takımları, genç odaları, genç odaları, köşe koltuklar ve muhtelif oturma gruplarıve ofis ve işyeri mini buzdolabıları olarak özetlenebilir.


İkinci El Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Gelişen iletişim olanakları sayesinde spot eşya ya da mini buzdolabı takımı almak isteyenler doğal olarak sahibinden, letgo ya da benzeri ilan sitelerden veya uygulamalardan ilanlara bakarak karar vermeye çalışırlar. sahibinden mini buzdolabı yada mini buzdolabı letgo diye arama yaparak bu sitelere ulaşanlara bir kaç önemli tavsiye vermek isteriz.

Sahibinden Mini Buzdolabı Alırken …

Bu ilanlar yanıltıcı olabilmektedir. Elbette bu sitelerde dürüst satıcılar mevcuttur fakat deneyimsiz yada kötü niyetli satıcılar satmak istedikleri kullanılmış eşyalar hakkında bilerek ya da bilmeyerek yanlış veya yanıltıcı bilgiler verebilmektedir.

Ürünün boyutları, modeli yada markası konusunda sizi yanıltabilen resim ve bilgiler paylaşılabilinir. Genel olarak en sık yapılan hata ürünün resmine bakarak karar vermektir. Çoğu satıcı ürünün en güzel göründüğü fotoğrafı koyarlar. Bu fotoğraflara bakarak alacağınız 2. el eşyanın her köşesinin sağlam olduğunu düşünmek mümkün değildir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye

Örneğin bir araba alırken bir ustayla gider alacağınız aracın içine dışına , altına ve üstüne baktırısınız. Aynı özeni deneyimli ekibimiz ürünleri alırken detaylı olarak yerinde incelerler. Bizden satın alacağınız tüm ürünler sağlam ve estetik olarak mükemmel durumdadır.

Güvenli Alım Satım

Bir başka sorun ise alacağınız ürünün nakliyesidir. Çoğu alıcı sahibinden kotuk takımı alırken nakliyesinin kaç lira tutacağını, hangi nakliye aracını kullanması gerektiğini ve hatta ürünü araca kimin yükleyip tekrar evine taşıyacağını hesaplamaz. Firmamızdan satın alacağınız her ürünün nakliyesi tarafımıza ait olup ücretsizdir.

Bir ürün almadan önce ya da satmadan önce bizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız ürünleri showroomlarımız da gönlünüzce inceleyebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. İzmirin her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz.

İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz