İkinci El Köşe Takımı

Ana sayfa » İkinci El Köşe Takımı

İkinci El Köşe Takımı İzmir

Spot eşya alım satım ve ikinci el köşe takımı İzmir, firmamız ucuz ikinci el köşe takımı fiyatları ve binbir çeşit model seçenekleri ile kaliteyi ve uygun fiyatları birarada sunmaktadır. Ayrıca ikinci el köşe takımı alanlar İzmir olarak ; değerlendirmek istediğiniz ev eşyalarınızı yerinizden aynı gün içinde satın almaktayız

Salon takımı , köşe takımı ve koltuk takımlarınızı peşin olarak yerinizden satın alıyoruz…

0544 349 19 12


İzmir 2. El Köşe Takımı Alanlar

İzmir 2. el köşe takımı alanlar olarak , koltuk ,  yemek masası , büfe, koltuk ya da komple takımlarınızın modeli, yaşı , malzemenin kalitesine ve ürünün eskime payı gözönüne alınarak uzman ekibimiz tarafından en doğru şekilde fiyatlandırması yapılmaktadır. Size aynı gün içinde hemen teklif sunulmaktadır. Teklif almak için bize telefon ederek ulaşabilir veya whatsapp uygulaması üzerinden bize satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz.ikinci el köşe takımı alanlar izmir

Spot Köşe Takımı İzmir

İzmir spot köşe koltuk ve spot köşe takımı konusunda alım satım hizmeti sunan firmamız satmak ya da değerlendirmek istediğiniz köşe takımılarınızı fiyat değerlemesi yaptıktan sonra yerinizden , peşin olarak satın almaktadır. İzmir spotçu olarak hizmet anlayışı ve fiyatlandırma bakımından size en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.


İzmir İkinci El Köşe Takımı Fiyatları

İzmir ikinci el köşe koltuk fiyatları konusunda en uygun ve ucuz seçenekleri size sağlamaktayız . Ödeme koşullarınıza uygun alış veriş imkanı sunan firmamız sizlere en kaliteli ürünleri makul ücretlere temin ederek tüm mobilya, beyza eşya, klima ve televizyon gibi ev eşyalarınız için size alternatif çözümer sağlamaktadır. Spot Köşe Takımı fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

İkinci El Köşe Takımı Alanlar İzmir

İkinci el köşe takımı alanlar İzmir olarak güzel şehrimizin her ilçe ve semtinden değerlendirmek istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Almak yada satmak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için bizi aramakta tereddüt etmeyiniz. Size bir telefon ya da bir mesaj kadar yakınız. Size en yakın spotçu olmak için 7 /24 hizmet vermekteyiz.

2. El Köşe Koltuk Takımı Fiyatları İzmir

Spot ev eşyaları ve spot mobilya ticareti yapan firmamız , yılların bize verdiği deneyim ile 2. el köşe takımı ve ikinci el salon takımı ve diğer mobilyalarınızı tek tek yada komple olarak alabilir yada satabilirsiniz. Spot köşe takımı fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


  • ikinci el köşe takımı
  • spot köşe takımı izmir
  • izmir ikinci el köşe koltuğu
  • köşe takımı fiyatları izmir
  • sahibinden köşe takımı
  • ucuz köşe koltuk takımı satanlar
  • ucuz köşe koltuk
  • 2.el köşe takımı alanlar
  • ikinci el köşe takımı fiyatları


ikinci el köşe takımı alanlar izmir

Spot Köşe Takımı Fiyatları

Spot köşe koltuk takımları fiyatları ya da koltuk takımı fiyatları , 2.el köşe takımı İzmir olarak eşyanızın kalitesi , modeli ve kullanım durumuna göre farklılıklar gösterir. Firmamıza telefonederek ya da mağazamıza gelerek güncel spot köşe takımı fiyatları ve mobilya modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
ikinci el genç odası takımı için ilgili sayfamıza gözatabilirsiniz . İzmirin her bölgesine ve semtine aynı gün içinde ücretsiz ekspertiz , fiyat tespiti ve nakliye ile hizmet vermekteyiz.

0544 349 19 12

Başka Neler Alıyoruz ve Satıyoruz ?

Spot eşya alım satın alanında hizmet veren firmamızın ürünleri hakkında detaylı bilgi için sitemizin menüsü üzerinden aradığınız , almak yada satmak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

İzmirin köklü Spot eşya mağazalarından biri olan Karşıyaka Spotçu olarak Satışını yaptığımız ürünler kısaca; Ev Mobilyaları , Beyaz Eşya, Ev Elektroniği, LED TV , LCD TV ve Smart TV gibi televizyonlar, Fırın,Set üstü Ocak Ankastre Setler, İnox ürünler , mini buzdolabı, geniş hacimli buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, salon takımları , yatak takımları, genç odaları, genç odaları, köşe koltuklar ve muhtelif oturma gruplarıve ofis ve işyeri mobilyaları olarak özetlenebilir.


İkinci El Köşe Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Gelişen iletişim olanakları sayesinde spot eşya ya da köşe takımı almak isteyenler doğal olarak sahibinden, letgo ya da benzeri ilan sitelerden veya uygulamalardan ilanlara bakarak karar vermeye çalışırlar. sahibinden köşe takımı yada köşe takımı letgo diye arama yaparak bu sitelere ulaşanlara bir kaç önemli tavsiye vermek isteriz.

Bu ilanlar yanıltıcı olabilmektedir. Elbette bu sitelerde dürüst satıcılar mevcuttur fakat deneyimsiz yada kötü niyetli satıcılar satmak istedikleri kullanılmış eşyalar hakkında bilerek ya da bilmeyerek yanlış veya yanıltıcı bilgiler verebilmektedir.

Ürünün boyutları, modeli yada markası konusunda sizi yanıltabilen resim ve bilgiler paylaşılabilinir. Genel olarak en sık yapılan hata ürünün resmine bakarak karar vermektir. Çoğu satıcı ürünün en güzel göründüğü fotoğrafı koyarlar. Bu fotoğraflara bakarak alacağınız 2. el eşyanın her köşesinin sağlam olduğunu düşünmek mümkün değildir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye

Örneğin bir araba alırken bir ustayla gider alacağınız aracın içine dışına , altına ve üstüne baktırısınız. Aynı özeni deneyimli ekibimiz ürünleri alırken detaylı olarak yerinde incelerler. Bizden satın alacağınız tüm ürünler sağlam ve estetik olarak mükemmel durumdadır.

Bir başka sorun ise alacağınız ürünün nakliyesidir. Çoğu alıcı sahibinden kotuk takımı alırken nakliyesinin kaç lira tutacağını, hangi nakliye aracını kullanması gerektiğini ve hatta ürünü araca kimin yükleyip tekrar evine taşıyacağını hesaplamaz. Firmamızdan satın alacağınız her ürünün nakliyesi tarafımıza ait olup ücretsizdir.

Bir ürün almadan önce ya da satmadan önce bizden ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Alacağınız ürünleri showroomlarımız da gönlünüzce inceleyebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ürün satın alabilirsiniz. İzmirin her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz.

İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz