İkinci El Buzdolabı

Ana sayfa » İkinci El Buzdolabı

İkinci El Buzdolabı Alanlar İzmir

Spot beyaz  eşya ticareti sektöründe faaliyet gösteren Cemo Spot olarak  ikinci el buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri sunmaktayız. Spot buzdolabı  arayışında olan müşterilerimize tüm model ve markalarda en iyi spot buzdoabı seçeneklerini sunmaktadır. Ayrıca ikinci el buzdolabı alanlar İzmir olarak ; satmak istediğiniz buzdolablarınızı en yüksek fiyatları  teklif ederek nakit ödeme yaparak satın alıyoruz

Eski Buzdolaplarınız peşin olarak yerinizden satın alınmaktadır.

0544 349 19 12 2. El Buzdolabı İzmir

 Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu ,sandık tipi derin dondurucu , mini buzdolapları gibi her tip soğutma teknolojine sahip buzdolablarınız cihazın  teknik özellikleri , marka, model ve eskime payı incelenerek konusunda deneyimli elamanlarımız tarafından değerlendirilip satın alınmaktadır. Firmamız beyaz eşya ve mobilyalarınızı satmak istediğinizde size anında fiyat teklifi sunmaktadırlar. . Bizden teklif almak için bize  bir telefon ederek kolayca ulaşabilir yada whatsapp uygulaması ile bize ulaşıp fiyat alabilirsiniz.ikinci el buzdolabı alan yerler İzmir

İkinci El Buzdolabı İzmir

İzmirde 2.el buzdolabı  alım satım  hizmeti veren Cemo Spot , satmak istediğiniz eski buzdolablarınızı hızlı bir şeklilde fiyatlandırıp size teklif sunduktan sonra aracı ile gelip yerinizden , peşin olaraködeme yaptıktan satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Cemo spot  fiyat ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size en iyi hizmeti verecektir.


İkinci El Buzdolabı Alanlar

Cemo Spot olarak size İzmir ikinci el buzdolabı fiyatları konusunda en iyi koşulları sağlamaktayız .  Sizlerin ödeme koşullarınıza uygun spot eşya alım satım hizmeti veren firmamız size en iyi ürünleri en makul ücretlere temin ederek her çeşit beyaz eşya,  spot klima ve spot televizyon gibi ev eşyaları alışverişi konusunda için size en iyi seçenekleri sunmaktadır. İzmir Spot Buzdolabı Fiyatları için bizi telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

İkinci El Buzdolabı İzmir

Cemo Spot Eşya Mağazası , İkinci el buzdolabı alanlar İzmir şehirnin her ilçe ve semtinde yeniden değerlendirmek yada satmak istediğiniz beyaz eşya, klima, TV ve mobilyalarınızı satın almaktadır. Spot buzdolabı almak yada satmak istediğinizde bizi arayın , hemen size teklif verelim. Unutmayın ,size herzaman  bir telefon ya da bir wahtsapp mesajı kadar yakınız. Bizi hafta sonları dahil arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

İzmir Spot Buzdolabı Fiyatları

Spot beyaz eşya alım satım işleri yapmakta olan firmamız Cemo Spot olarak 30 seneyi geçkin tecrübemiz ile tüm beyaz eşyalarınızı parça parça veya komple olarak satın alabiliriz.  Spot buzdolabı fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için bir telefon yeter.


  • spot buzdolabı satanlar
  • 2 el buzdolabı fiyatları
  • 2 el buzdolabı  alanlar
  • spot buzdolabı satan yerler
  • izmir ikinci el buzdolabı alanlar
  • spot buzdolabı
  • sahibinden buzdolabı


ikinci el buzdolabı alanlar izmir

2.El Buzdolabı Fiyatları

Bize bir telefon ederek yada showroomlarımızı ziyaret ederek spot buzdolabı fiyatları ve stoğumuzda bulunan spot buzdolabı modelleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.  2.el buzdolabı fiyatları satmak istediğiniz  markası , modeli ve kullanım koşullarından kaynaklı teknik ve kozmetik durumuna göre farklılıklar gösterir.  Beyaz eşya için ilgili sayfamızı inceliyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İkinci El buzdolabı İzmir ilinde tüm ilçelerde hizmet sunmaktayız . Bizi arayın size hemen teklif sunalım.

0544 349 19 12

Spot Buzdolabı Alıyoruz ve Satıyoruz ?

İzmirde spot eşya alım satın sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren Cemo Spot sizlerden gelecek alım taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Spot buzdolabı alım satım bizim işimiz.

Ayrıca İzmirin en eski ve köklü spotçularından biri olan firmamız ev eşyaları , beyaz eşya, elektrikli cihazlar , LCD TV,LED TV ve Smart TV gibi televizyon alım satımı, ankastre fırın, set üstü ocaklar ve ankastre set, mutfak gereçleri, geniş hacimli yada nofrost buzdolabları,  a plus derin dondurucu,  enerji tasaruflu çamaşır makinesi vebulaşık makineleri satın alıyoruz .

Salon  koltuk takımı , yatak odası takımları, genç odası takımı, bebek odası takımı, köşe koltuk ve tekli koltuk yada kanepeler ve muhtelif oturma grupları , masa , sandalye , sehpa , zigon, gardrop çalışma masası, yemek masası ,baza çekyat ve tv ünitesi gibi her türlü ev eşyası satın alınmaktadır

İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz