Gümüşpala Spotçu 2.El Spot Eşya

Ana sayfa » Gümüşpala Spotçu 2.El Spot Eşya

Gümüşpala Spotçu 2. El Eşya Alımı

Gümüşpala spot ; İkinci el eşya alım satım hizmetleri sunan firmamız Gümüşpala spotçu , evinizde yada iş yerinizde kullanmadığınız ve yeniden değerlendirmek istediğiz her türlü beyaz eşya, led tv, klima ve tüm mobilyalarınızı gerçek ederi üzerinden , yerinizden peşin olarak ödeme yaparak sizden anında satın almaktadır. Gümüşpala ikinci el eşya alanlar olarak tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

Gümüşpala 2. El Alım Satım

0544 349 19 12

spot eşya izmir Gümüşpala spotçu

Gümüşpala Spot Eşya Mağazası

İzmirde ve ilçelerinde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Gümüşpala spotçu olarak , spot ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Gümüşpala Komple Ev Eşyası Alım Satım

Bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan meblağ üzerinden size hemen nakit olarak ödeme yapıyoruz.

Gümüşpala Spotçu ile Ücretsiz Nakliye Avantajı

Firmamızdan satın aldığınızı spot eşyalar için ve bize satacağınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, nakliye işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta olup ücretsizdir. Gümüşpala Spotçu olarak personellerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmesi konusunda maksimum özeni göztermekteyiz


2. El Eşya Alanlar Gümüşpala İzmir


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Gümüşpalada İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İzmir ikinci el eşya alım ve spot eşya alım satım hizmeti veren Gümüşpala spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima alan yerler izmir , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , 2. el buzdolabı, ikinci el ankastre İzmir klima , 2. el bulaşık makinesi spot tv satan yerler, TV , yatak odası takımı , spot genç odası ikinci el çekyat , koltuk takımları, ikinci el masa ,yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Tüm Eşyalarınızı Evinizden Gelip Satın Alıyoruz ?

İzmir Spotçu firması olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz