Egekent Spotçu 2.El Spot Eşya

Ana sayfa » Egekent Spotçu 2.El Spot Eşya

Egekent Spotçu Ev Eşyası Alım Satım

Egekent spotçu olarak İzmir Egekent İkinci el eşya alım satım hizmetleri veren firmamız , yeniden değerlendirmek istediğiniz her tip ve marka ev ve beyaz eşyalarınızı ve  ev mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden , yerinizden peşin olarak ödeme yaparak sizden aynıgün içinde satın almaktadır. Egekent ikinci el eşya alanlar İzmirde tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit olarak ile satın almaktayız.

Egekent Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

izmir egekent spotçu spot eşya

Egekent Spot Eşya Mağazası

İzmir Egekent ve çevresinde, senelerin bize verdiği tecübe ve bilgi birikimi ile spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyetlerine devam eden Egekent spotçu , spot ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler içinde size en iyi ve  güleryüzlü hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız sunduğu ücretsiz keşif hizmeti ile satmak istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde fiyatlandırmaktadır. Whatsapp uygulaması üzerinden resmini çekip bize yollayarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Ev Eşyalarınıza Nakit Ödeme

Bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan meblağ üzerinden size hemen nakit olarak ödeme yapıyoruz

Egekent Spotçu ile Ücretsiz Nakliye ve Keşif

Firmamızda satın aldığınızı spot eşyalar için ve bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, nakliye işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta olup ücretsizdir. Egekent Spotçu olarak personellerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmesi konusunda maksimum özeni göztermekteyiz


İkinci El Eşya Alanlar Egekent


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

İzmir Egekent 2.El Beyaz Eşya Alanlar

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Egekent spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima alan yerler izmir , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , 2. el buzdolabı, klima , 2. elbulaşık makinesi TV , yatak odası takımı izmir ikinci el çekyat , koltuk takımları, yemek odası takımları, ikinci el bebek odası takımı izmir ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Tüm Eşyalarınızı Satın Alıyoruz ?

İzmir Egekent Spot eşya mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı hemen peşin olarak satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz