Çiğli Spotçu – Spot Eşya Mağazası

Ana sayfa » Çiğli Spotçu – Spot Eşya Mağazası

Çiğli Spotçu Beyaz Eşya Alım Satım

İzmir Çiğli İkinci el eşya alım satım hizmetleri veren firmamız Çiğli spotçu olarak, yeniden değerlendirmek istediğiniz her marka ve model beyaz eşya ve mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden , yerinizden peşin olarak ödeme yaparak sizden aynıgün içinde satın almaktadır. Çiğli ikinci el eşya alanlar İzmir içinde tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

Çğli Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

izmir çiğli spotçu

Çiğli Spot Eşya Mağazası

İzmir Çiğli ve ilçelerinde yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Çiğli spotçu olarak , spot ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Nakit Ödeme ile Satın Alıyoruz

Bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan  meblağ üzerinden  size hemen nakit olarak ödeme yapıyoruz

Çiğli Spotçu ile Ücretsiz Nakliye Avantajı

Firmamızda satın aldığınızı spot eşyalar için  ve bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, nakliye  işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta olup ücretsizdir. Çiğli Spotçu olarak personellerimizin hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmesi konusunda maksimum özeni göztermekteyiz


İkinci El Eşya Alanlar Çiğli


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Çiğlide 2.El Beyaz Eşya Alanlar

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Çiğli spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima alan yerler izmir , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , 2. el buzdolabı,  klima , 2. elbulaşık makinesi TV , yatak odası takımı  izmir ikinci el çekyat , koltuk takımları, yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Tüm Eşyalarınızı Satın Alıyoruz ?

Cemo Çiğli Spot Eşya Mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz