Buca Spotçu 2. El Alım Satım

Ana sayfa » Buca Spotçu 2. El Alım Satım

Buca Spotçu 2.El Spot Eşya

İzmirde İkinci el eşya alım satım faaliyetleri yürüten firmamız  Buca spotçu olarak, artık kullanmadığınız ve satmak istediğiniz  ya da yeniden değerlendirmek istediğiniz komple  ev eşyalarınızı , her marka ve model beyaz eşya ve mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden , yerinize gelerek peşin olarak ödeme yapar ve sizden aynı gün içinde satın almaktadır. İzmir Buca ikinci el eşya alanlar ve buca spotçular arasında  tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

İzmir Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

buca spotçu ikinci el alanlar

Buca Spot Eşya Alım Satım

İzmir Bucada ve bağlı semtlerinde yılların verdiği  30 senelik deneyim ve bilgi birikimi ile her türlü spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda hizmet veren Cemo Spot İzmir olarak , spot ev eşyası satan yerler ve buca ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Nakit Ödeme ile Satın Alıyoruz

Satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan miktar üzerinden nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Buca Spotçu 7/24 Hizmetinizde

Bizden satın aldığınızı spot eşyalarınız için yada bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, taşıma ve nakliye deneyimli personlimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmektedir.


Beyaz Eşya Alanlar Buca Spot


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Buca Spotçular ve 2.El Eşya Alanlar

2.el eşya alanlar izmir ve spot eşya alım satım hizmeti veren Buca spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima , ikinci el mobilya buca ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , koltuk takımları, yemek odası takımları 2. el buzdolabı, 2. el klima , bulaşık makinesi ikinci el LED TV , LCD TV , yatak odası takımları, ikinci el baza alanlar, çekyat , ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.


Kullanılmış Eşyalarınızı Satın Alıyoruz

Buca Spot Eşya Mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz