Bozyaka Spotçu

Ana sayfa » Bozyaka Spotçu

Bozyaka Spotçu İkinci El Eşya Alım Satım

İzmir İkinci el eşya alım satım hizmetleri veren firmamız Bozyaka spotçu olarak, yeniden değerlendirmek istediğiniz her marka ve model beyaz eşya ve mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden , yerinizden peşin olarak ödeme yaparak sizden aynıgün içinde satın almaktadır. Bozyaka ikinci el eşya alanlar İzmir içinde tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

İzmir Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

bozyaka spotçu ikinci el

Bozyaka Spotçular – Beyaz Eşya Mağazası

İzmir Bozyaka spotçular , alım satım alanaında faaliyetlerine 30 senedir devam eden firmamız , yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Bozyaka spotçu olarak , spot ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Yerinizde Peşin Ödeme …

Bozyaka Spotçu firması olarak bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan miktar üzerinden nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Ücretsiz Nakliye ve Keşif

Bizden satın aldığınızı spot eşyalarınız için yada bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, taşıma ve nakliye deneyimli personlimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmektedir. Maske siperlik gibi tüm koruyucu önlemlere özen göstermekteyiz.


Beyaz Eşya Alanlar Bozyaka Spotçu


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Bozyakada 2.El Eşya Alanlar

İkinci el çamaşır makinesi , ikinci el derin dondurucu ve buzdolabı, klima , bulaşık makinesi TV , yatak odası takımları, koltuk takımları, yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Bozyaka spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır.


Kullanılmış Eşyalarınızı Satın Alıyoruz ?

Cemo Spot İzmir Spotçular Eşya Mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz