Bostanlı Spotçu İkinci El Alım Satım

Ana sayfa » Bostanlı Spotçu İkinci El Alım Satım

Bostanlı Spotçu 2.El Eşya Alım Satım

2.el eşya alım satım alanında faaliyet gösteren Bostanlı spot eşya mağazası, Bostanlı spotçu olarak; evinizde yada işyerinizde sahip olduğunuz ve satarak yeniden değerlendirmek istediğiniz her tip eşyalarınızı marka ve model ayırt etmeksizin gerçek değeri üzerinden , yerinize gelerek ve size peşin ödeme yaparak satın almaktadır. İkinci el tv , 2. el buzdolabıgibi 2. el beyaz eşyalarınız ve ikinci el mobilyalarınız Bostanlı ikinci el eşya alanlar olarak satın alınmaktadır.

Bostanlı Spot Telefon

0544 349 19 12

bostanlı spotçu spot eşya alım satım

Bostanlı Spotçular

İzmirde Bostanlı spotçu ve ve spot wşya satanlarlar olarak yılların bize verdiği deneyim ve  kattığı uzmanlık ile her tipte spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet göstermayeyiz. Spot ev eşyası satan yerler ve Bostanlı ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bostanlı spotçu firmamıza ücretsiz ekspertiz ile satmak istediğiniz ürünleri bize whatsapp üzerinden resmini atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Nakit Ödeme ile Satın Alıyoruz

Bostanlı spotçular olarak artık satmak istediğiniz eşyalar için bizimle telefon ile iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan hemen sonra sizi yerinizi ziyaret edip son bir kontrolün ardından sizinle el sıkışırız ve teklif edilen ücret üzerinden nakit olarak ödeme yaparız.

Ücretsiz Nakliye ve Taşıma

Satın aldığınız spot eşyalar için yada bize sattığınız eşyalar için tüm nakliye tarafımıza ait olup, taşıma ve nakliye deneyimli personlimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz herzaman hijyen kurallarına uygun bir şekilde hareket etmekte sizi ve sevidklerinizi hiç bie riske atmamaya özen göstermektedir.


Bostanlı Spotçu ve Spot Eşya Alanlar


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

2.El Eşya Alanlar Bostanlı

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Bostanlı spotçu izmir  firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makineleri , buzdolabları, klimalar , bulaşık makineleri , ikinci el ankastre set İzmir TV , yatak odası takımı, koltuk takımı, çekyat , baza, berjer, köşe takımı , yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftaın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Eşyalarınızı Yerinzden Satın Alıyoruz ?

Cemo Spot Eşya Mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz