Bayraklı Spotçu İkinci El Eşya Alım Satım

Ana sayfa » Bayraklı Spotçu İkinci El Eşya Alım Satım

İzmir Bayraklı Spotçu

İzmir Bayraklıda ikinci el eşya alım satım hizmetleri veren Bayraklı spotçu olarak, kullanmayıp yeniden değerlendirmek üzere satmak istediğiniz her tip ve model beyaz eşya ve ikinci el mobilya ve tv, klima gibi cihazlarınızı gerçek değerinden fiyatlandırıp , yerinize geliğ  nakit olarak  size ödeme yaparak satın almaktayız. Bayraklı ikinci el eşya alanlar İzmir içinde tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız.

Bayraklı Spot Eşya Alım Satım için Bizi Hemen Arayın

0544 349 19 12

bayraklı spotçu ve bayraklı spot

Bayraklı Spotçu

Bayraklıda ve bağlı mahallelerin de yılların  bize verdiği deneyim ve uzman bakış açısı  ile her tipte ve modelde  spot eşya alımı ve satımı  konularında İzmir genelinde faaliyet gösteren Cemo Spot olarak , Bayraklı spotçu ev eşyası satan yerler ve ikinci el eşya alan yerler arasında size en iyi ve dürüst hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Bize telefon ederek ya da  whatsapp  mesajı ile satmak istediğiniz eşyalarınızın resmini atın , hemen bir fiyat teklifi alın.

0544 349 19 12


Peşin Ödeme İle Satın Alıyoruz

Satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan miktar üzerinden nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Ücretsiz Nakliye ve Keşif İmkanı

Bizden satın aldığınızı spot eşyalarınız için yada bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, taşıma ve nakliye deneyimli personlimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmektedir.


Bayraklı Beyaz Eşya Alanlar


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Bayraklıda İkinci El Eşya Alanlar

Bayraklı spotçu İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Bayraklı spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , 2. el klima , İzmir ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , ikinci el yatak odası takımı ,2. el  buzdolabı, klima ,  derin dondurucu , kurutma makinesi , 2. el bulaşık makinesi TV  alanlar , koltuk ve koltuk  takımları, yemek odası takımları, çekyat , baza ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftaın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Eşyalarınızı Hemen Satın Alıyoruz ?

İzmir ikinci el eşya alanlar ve spot eşya mağazası olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz