Bahçelievler Spotçu

Ana sayfa » Bahçelievler Spotçu

Bahçelievler Spotçu 2.El Eşya

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak İzmirin tüm ilçelerinde ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme ile satın almaktayız. Bahçelievler ikinci el eşya alım satım hizmetleri veren firmamız Bahçelievler spotçu olarak, artık kullanmadığınız ve satmak istediğiniz tüm TV , klima , beyaz eşya ve mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden , anında peşin olarak ödeme yaparak satın almaktayız

Bahçelievler Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

bahçelievler spotçu spot ikinci el eşya alım satım

Bahçelievler Spotçu

İzmirin tüm ilçelerinde ve Bahçelievlerde  senelerin bize kattığı  deneyim ve uzmanlık  ile spot eşya alım ve satım ve spot eşya ticareti konusunda faaliyet gösteren firmamız ,  bizim gibi spot ev eşyası satan yerler veya ikinci el eşya alan spotçular arasında size en yüksek fiyatları ve güleryüzlü hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz ile bize  satmak istediğiniz eşyaları bize whatsapp uygulaması ile resmini atarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

0544 349 19 12


Eşyalarınızı Nakit Ödeme ile Satın Alıyoruz

Satmak istediğiniz ürünler için bizimle hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışır ve anlaşılan miktar üzerinden nakit olarak ödeme yapmaktayız.

 Ücretsiz Nakliye Avantajını Kaçırmayın

Spot eşya mağazalarımızdan satın aldığınızı spot eşyalar için yada bize sattığınız ikinci el eşyalar için nakliye bizlere ait olup, taşıma işlemi ve nakliye deneyimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Elemanlarımız hijyen kurallarına uygun şekilde önlemlerini almaktadır.


Beyaz Eşya Alanlar Bahçelievler


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Bahçelievler Spot Eşya Mağazası

İzmirde ikinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti veren Bahçelievler spotçu firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz 2.el beyaz eşya , bahçelievler 2. el klima alanlar , ikinci el mobilya ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin satın almaktadır. Bulaşık makinesi İkinci el çamaşır makinesi , 2. el buzdolabı, ikinci el klima , LED TV , Smart Tv , ikinci el yatak odası takımı alanlar, koltuk takımları, yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftaın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Eşyalarınızı Satın Alıyoruz ?

Cemo Spot Eşya olarak , ev işyeri ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz