Altındağ Spotçu 2. El Alım Satım

Ana sayfa » Altındağ Spotçu 2. El Alım Satım

Altındağ Spotçu İkinci El Eşya Alım Satım

İzmir de ikinci el eşya alım satım hizmetleri Altındağ spotçu olarak, satmak ya da yeniden değerlendirmek istediğiniz beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı gerçek değeri üzerinden satın alıyoruz. Ücretsiz keşif ve nakliye ile spot ve 2. el eşyalarınız yerinizden peşin ödeme ile  sizden hemen  satın alınmaktadır. İzmir Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak tüm ev eşyalarınızı en iyi fiyatlara nakit ödeme yaparak yerinizden ile satın almaktayız.

Altındağ Spot Eşya Alım Satım

0544 349 19 12

Altındağ spotçu 2. el eşya alanlar

Altındağ Spot Eşya Mağazası

Altındağda ve mahallelerinde yılların verdiği  tecrübe ve deneyim ile her çeşit ikinci el ve spot eşya alım ve satım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Altındağ spotçu olarak hizmetindeyiz.  Spot ev eşyası satan diğer firmalar ve ikinci el eşya alan yerler içinde size en dürüst ve iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Ücretsiz keşif ve nakliye ile  eşyalarınızıbize satabilirsiniz. Değerlendirmek istediğiniz  tüm eşyaları bize whatsapp üzerinden resmini atarak hemen  fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

0544 349 19 12


Nakit Ödeme ile Satın Alıyoruz

Bize satmak istediğiniz ürünler için bizimle telefon ile arayarak hemen iletişime geçip fiyat teklifi aldıktan sonra yerinizi ziyaret edip son bir değerlendirmenin ardından el sıkışmaktayız. Anlaşılan bedel üzerinden size ücreti nakit olarak ödemekteyiz

Altındağ Spotçu ile Ücretsiz Nakliye Avantajı

Bizden satın aldığınızı spot eşyalarınız için yada bize sattığınız eşyalarınızın tüm nakliyesi tarafımıza ait olup, taşıma ve nakliye deneyimli personlimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmektedir.


İkinci El Eşya Alanlar Altındağ


 

ikinci el buzdolabı izmir

İkinci El Buzdolabı

 2. El Buzdolabı İzmir  Cemo Spot olarak 2. el buzdolabı İzmir , dolap tipi derin dondurucu…

ikinci el klima izmir

İkinci El Klima

2. El Klima İzmir 2. el klima İzmir olarak , duvar tipi klima , salon tipi…

ikinci el tv alanlar izmir

İkinci El TV

2. El LCD Tv İzmir 2. el lcd tv İzmir olarak ,  LED , LCD, Plazma …

ikinci el eşya izmir

İkinci El Eşya Alanlar

2. El Eşya Alım Satım İzmir 2. el eşya İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız eşyalarınız…

ikinci el mini buzdolabı izmir

İkinci El Mini Buzdolabı

2. El Mini Buzdolabı İzmir 2. el mini buzdolabı İzmir alım satım hizmetleri veren firmamız beyaz…

Altındağda 2.El Eşya Alanlar

İzmirde 2. el eşya ve spot eşya alım satım hizmeti sunan Altındağ spotçu olarak evinizde bulunan ve satmak istediğiniz her türlü  2.el beyaz eşya , ikinci el mobilya , 2. el klima ve ikinci el televizyonlarınızı markası ve modeli farketmeksin aynı gün içinde satın almaktadır. İkinci el çamaşır makinesi , ikinci el buzdolabı izmir, klima , bulaşık makinesi TV , yatak odası takımları, koltuk takımları, yemek odası takımları ve tüm ev mobilyalarınızı satmak için bizi haftaın 7 günü arayabilirsiniz.


Kullanılmış Eşyalarınızı Hemen Satın Alıyoruz ?

Cemo Spot Eşya olarak , ev, dükkan , işyeri ve ofis eşyalarınızı gerçek değerine sizden satın almaktayız


İkinci EL Eşya Alım Satım Hizmet Bölgelerimiz